top of page
Artboard 1 copy.png

MARIA PULS

ZAŁOŻYCIELKA SZKOŁY

Nauczycielka jogi, naturoterapeutka, wykładowczyni akademicka, socjolożka i politolożka (Uniwersytet Śląski), Providerka TRE. Ukończyła kurs nauczycielski hatha jogi wg tradycji B.K.S. Iyengara (Introductory II),  kurs nauczycielski jogi – Braham Yoga Course (Rishikesh, Indie), Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością hatha-joga (AWF Katowice). Kieruje studiami podyplomowymi "Joga w profilaktyce i terapii" na GWSP w Chorzowie wg programu jej autorstwa. Uczy jogi od niemal 22 lat. Zafascynowana jest pracą z ciałem i emocjami, które są w nim zapisane.
W nauce jogi kładzie nacisk na terapeutyczny aspekt praktyki, kierując uwagę na sygnały płynące z ciała
i zachęcając do łagodnego traktowania siebie na macie.   

ZAJĘCIA:

Artboard 1 copy 2.png

KRZYSIA ANDRZEJEWSKA

NAUCZYCIELKA JOGI

Prowadzi zajęcia z jogi rehabilitacyjnej, “Zdrowy kręgosłup”.  Jej historia jest niezwykła, ponieważ droga do jogi poprowadziła ją poprzez osobiste i niełatwe doświadczenia związane z operacją kręgosłupa. To właśnie w tym okresie joga dała Krzysi nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie zdrowa
i sprawna. Na to “kiedyś” nie musiała długo czekać.
Jak tylko stanęła na nogi, podjęła studia “Joga
w profilaktyce i terapii” na GWSP w Chorzowie - prowadzone przez Marię Puls - a następnie sama stała się instruktorką i nauczycielką

ZAJĘCIA:

JOGA KRĘGOSŁUPA

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Artboard 1 copy 2.png
Artboard 1 copy 3.png

RENATA MARCINIAK

NAUCZYCIELKA JOGI

Jogę praktykuje od wielu lat. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Joga w profilaktyce
i terapii” w GWSP w Chorzowie pod kierownictwem Marii Puls. Ukończyła także kurs nauczycielki z Vinyasy oraz Aerial Jogi. Uczestniczyła w wielu warsztatach tematycznych, pogłębiających i rozwijających szczególne obszary pracy z ciałem, takich jak mięśnie dna miednicy czy oddech biodynamiczny.

ZAJĘCIA

AERIAL JOGA

JOGA WZMACNIAJĄCA

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

DR ANNA SASS

TERAPEUTKA DNA MIEDNICY

Terapeutka dna miednicy, urofizjoterapeutka, akupunkturzystka, trenerka kobiet w ciąży. Wspiera kobiety w ich drodze do macierzyństwa, przygotowuje ciężarne do rozwiązania, także w zakresie porodów domowych. Wspomaga noworodki na wczesnym etapie ich życia. Jest propagatorką fizjoterapii kobiecej oraz specjalistką w dziedzinie uroginekologii. ocenia wielopłaszczyznowe działanie akupunktury w dbaniu o dobrostan człowieka. Holistyczne podejście do człowieka przywraca i podtrzymuje zdrowie zarówno w aspekcie psychofizycznym i duchowym.

ZAJĘCIA

Artboard 1 copy 4.png
bottom of page