top of page

REKOMENDACJE KLIENTÓW

Poznaj opinie Joginek i Joginów, którzy chodzą na zajęcia i biorą udział w warsztatach w Surja Joga!

Mario - w swojej szkole nauczyłaś mnie akceptacji moich ograniczeń, nie tylko fizycznych, ale także mających źródło w psychice.

 

Nauczyłaś mnie także posługiwania się układem ruchu w sposób nieinwazyjny, korzystania z ciała
w zgodzie z aktualnym zapotrzebowaniem - czasami dynamicznie a czasami z  łagodnością - ale przede wszystkim z uważnością.

 

I na pewno wiesz, że wraz z moją zwyczajową odpowiedzią na pytanie "Co u Ciebie" -  "W porządku" -  płynie fala wdzięczności za te tysiące asan i oddechów, które na Krzywej wykonałam i które "zrobiły" ze mnie joginkę. Rozpiera mnie duma, że mogę być częścią Twojej Surjowej społeczności.

Barbara N.

Miałam ogromne szczęście, że mój pierwszy kontakt z jogą był w Surji, pod czujnym okiem Marysi. To tutaj swoją przygodę zaczęłam kilka lat temu i wiem, że zostanę tutaj na długo.

 

Mogłabym godzinami opowiadać, ile radości i ciekawości przynosi mi praktyka. To pod  czujnym okiem Marysi nauczyłam się uważnie patrzeć i obserwować swoje ciało zaprzyjaźnić się z nim.

 

To w Surji usłyszałam, że w spokoju i z oddechem przychodzą największe zmiany. I to jest prawda. Zmiany na lepsze. A ten spokój, który się pojawia podczas tej podróży w asanach nie jest taki straszny, całkiem dobrze mi z nim.

 

Dziękuję Ci Marysiu, za wiedzę, za każdą cenną uwagę i za każde przypomnienie: „oddychaj”.

Marta S.

Od lat mam problemy z kręgosłupem.

Aby uniknąć operacji, szukałam różnych sposobów rozwiązania tego problemu.

I tak trafiłam do Surja Joga.

 

Zaczęłam chodzić na zajęcia i to była najlepsza decyzja, jaką  mogłam podjąć. Maria Puls to osoba profesjonalna, z dużym  doświadczeniem, pasją, energią i - co też nie jest bez znaczenia - 
poczuciem humoru. To wszystko sprawia, że na zajęciach panuje świetna atmosfera, dzięki czemu poprawia się samopoczucie i komfort życia. 

 

Od bardzo dawna nie czułam się tak dobrze, jak obecnie. Każdemu polecam Szkołę Jogi Marii Puls.

Dorota

Moja przygoda z Sura Joga trwa już wiele lat. Profesjonalizm Marii Puls, jej troska, indywidualne podejście do każdego praktykującego jogę, poczucie humoru - wciąż zachwycają.

Wiele zawdzięczam Marysi - zajęcia nie tylko poprawiają kondycję i zdrowie, ale uczą także, jak pomóc sobie, kiedy dopadają nas różne dolegliwości. Dziękuję Marysiu za spokój, 

Poczucie bezpieczeństwa, wsparcie, radość, za wszystkie “psy”, “żaby”, oddechy i budujące rozmowy.

Maryla Ć.

marysia.jpg
bottom of page