top of page

Czas Do ustalenia

|

Surja Joga

Kinesiotaping twarzy

Podczas spotkania nauczysz się poprawnych technik oklejania twarzy, zasad stosowania taśm, a co najważniejsze - jakich błędów unikać!

Kinesiotaping twarzy
Kinesiotaping twarzy

Czas i lokalizacja

Czas Do ustalenia

Surja Joga , Krzywa 12/5, 40-061 Katowice, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na warsztaty z KINESIOTAPINGU estetycznego twarzy!

Podczas spotkania nauczysz się poprawnych technik oklejania twarzy, zasad stosowania taśm, a co najważniejsze - jakich błędów unikać!

Główne zalety kinesiotapingu estetycznego twarzy:

1.Wygładza zmarszczki wokół ust i oczu 2. Redukuje bruzdy obszaru czoła 3. Wysmukla szyję 4. Redukuje podwójny podbródek 5. Pomaga w lepszym podkreśleniu naturalnego owalu twarzy 6. Usuwa obrzęki, szczególnie w okolicach oczu.

DLA KOGO? Metoda ta przeznaczona jest dla wszystkich. Zarówno dla osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się, jak i tych, które mają już głębokie zmarszczki lub bruzdy.

CENA: Cena: 180 zł (w cenie taśmy)

PROMOCJA: Cena warsztatów „Kinesiotaping twarzy” w pakiecie z warsztatem „Joga i automasaż twarzy” w tym samym dniu (godz. 10:00) – 300 zł zamiast 330 zł! [Cena za pojedynczy warsztat „Joga twarzy” – 150 zł]

REZERWACJA Rezerwacja miejsca na warsztat następuje po całkowitym dokonaniu wpłaty na numer konta bankowego:

Surja Joga Maria Puls 50 2490 0005 0000 4500 7364 6631

Lub gotówką/kartą w recepcji SURJA JOGA

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. Prosimy o przesłanie potwierdzenia nadania przelewu.

ZAPISY: 1. E-mail: surjajoga.kontakt@gmail.com 2. Telefon: 504 714 344 3. Messenger (Fanpage Surja Joga Szkoła Marii Puls)

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ? Na zajęcia należy ubrać się wygodnie, zmyć makijaż, nie nakładać tłustego kremu (co pozwoli na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń), zabrać małą butelkę wody oraz lusterko na stopce oraz NOŻYCZKI (!!!).

INSTRUKTORKA: Agnieszka Wyszyńska-Paluch - instruktorka i trenerka jogi twarzy, promotorka healthy-aging. Oferuje holistyczne pakiety pielęgnacyjne, specjalizuje się w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowych. Reprezentuje w Polsce szkołę jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method oraz posiada kwalifikacje trenerskie do prowadzenia kursów na instruktorów jogi twarzy wg jej metody. Sztuki masażu twarzy uczyła się m.in. u światowej sławy wirtuoza pracy manualnej z twarzą dr. Sergey’a Shchurevich’a. Stworzyła również autorskie techniki masażu twarzy.

W całej Polsce organizuje warsztaty z naturalnych metod spowalniania procesów starzenia, o czym m.in. opowiadała w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN oraz w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: Yoga & Ayurveda czy Be Active.

Na co dzień mama dwójki chłopaków i Właścicielka Gabinetu BioMedSkin oraz linii kosmetyków @biomedskin_cosmetics.

www.biomedskin.pl www.facebook.com/Biomedskin/

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page