top of page

Czas Do ustalenia

|

Surja Joga

Joga i automasaż twarzy

Joga twarzy to naturalny sposób na to, aby nie tylko wyglądać, ale i czuć się młodziej Pod okiem certyfikowanej instruktorki dowiesz się, jak wykonywać ćwiczenia, by poprawić krążenie i zwiększyć dopływ tlenu do komórek skóry, dzięki czemu mięśnie staną się bardziej odżywione.oga twarzy to naturaln

Joga i automasaż twarzy
Joga i automasaż twarzy

Czas i lokalizacja

Czas Do ustalenia

Surja Joga , Krzywa 12/5, 40-061 Katowice, Polska

O wydarzeniu

Joga twarzy to naturalny sposób na to, aby nie tylko wyglądać, ale i czuć się młodziej!

Na warsztatach poznasz techniki, które są zaprojektowane tak, aby stymulować produkcję kolagenu i elastyny w środkowej warstwie skóry, dając gładszą, bardziej elastyczną, jędrniejszą cerę. Dzięki ćwiczeniom poprawi się kondycja mięśni, co zaprocentuje redukcją bruzd i zmarszczek. Cera oczyści się z toksyn, przez co będzie wyglądała zdrowiej i zaowocuje pięknym blaskiem, zwiększy się jej zdolność do absorpcji kremów. Ćwiczenia jogi twarzy zakończymy krótkim automasażem twarzy na olejkach własnej linii kosmetyków @biomedskin_cosmetics.

DLA KOGO? Joga twarzy przeznaczona jest dla wszystkich. Zarówno dla osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się, jak i tych, które mają już głębokie zmarszczki lub bruzdy.

Metoda ta jest również doskonałym środkiem zapobiegawczym. Praktykując jogę twarzy możemy opóźnić proces starzenia się skóry nawet o 10 lat! 

Czas trwania: 90 min

CENA: Cena: 150 zł

PROMOCJA: 

Cena warsztatów „Joga twarzy” w pakiecie z warsztatem „Kinesiotaping twarzy” w tym samym dniu (godz. 12:00) – 300 zł zamiast 330 zł!

[Cena za pojedynczy warsztat „Kinesiotaping twarzy”+ taśmy – 180 zł]

REZERWACJA Rezerwacja miejsca na warsztat następuje po dokonaniu całości wpłaty na numer konta bankowego:

Surja Joga Maria Puls 50 2490 0005 0000 4500 7364 6631

Lub gotówką/kartą w recepcji SURJA JOGA

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. Prosimy o przesłanie potwierdzenia nadania przelewu.

ZAPISY: 1. E-mail: surjajoga.kontakt@gmail.com 2. Telefon: 504 714 344 3. Messenger (Fanpage Surja Joga Szkoła Marii Puls)

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ? Na zajęcia należy ubrać się wygodnie, zmyć makijaż, nie nakładać tłustego kremu (co pozwoli na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń), zabrać małą butelkę wody oraz lusterko na stopce.

INSTRUKTORKA:

Agnieszka Wyszyńska-Paluch - instruktorka i trenerka jogi twarzy, promotorka healthy-aging. Oferuje holistyczne pakiety pielęgnacyjne, specjalizuje się w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowych.

Reprezentuje w Polsce szkołę jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method oraz posiada kwalifikacje trenerskie do prowadzenia kursów na instruktorów jogi twarzy wg jej metody. Sztuki masażu twarzy uczyła się m.in. u światowej sławy wirtuoza pracy manualnej z twarzą dr. Sergey’a Shchurevich’a. Stworzyła również autorskie techniki masażu twarzy. W całej Polsce organizuje warsztaty z naturalnych metod spowalniania procesów starzenia, o czym m.in. opowiadała w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN oraz w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: Yoga & Ayurveda czy Be Active.

Na co dzień mama dwójki chłopaków i Właścicielka Gabinetu BioMedSkin oraz linii kosmetyków @biomedskin_cosmetics.

www.biomedskin.pl www.facebook.com/Biomedskin/

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page