top of page

Czas Do ustalenia

|

Surja Joga Szkoła Marii Puls

Aerial Yoga - wygięcia i otwarcia klatki piersiowej

Zapraszamy na warsztaty Aerial Jogi z wykorzystaniem hamaków! W trakcie 2,5 godzinnego spotkania, skupimy się na otwieraniu i wygięciach klatki piersiowej przy użyciu specjalnej chusty podwieszonej pod sufitem.

Aerial Yoga - wygięcia i otwarcia klatki piersiowej
Aerial Yoga - wygięcia i otwarcia klatki piersiowej

Czas i lokalizacja

Czas Do ustalenia

Surja Joga Szkoła Marii Puls, Krzywa 12, 40-061 Katowice, Polska

O wydarzeniu

AERIAL JOGA - Otwarcia klatki piersiowej i wygięcia

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów Aerial Jogi z wykorzystaniem hamaków! Tym razem, w trakcie 2,5 godzinnego spotkania, skupimy się na otwieraniu i wygięciach klatki piersiowej.

Praca przy biurku oraz codzienny stres wpływają na to, że nasze ciało stopniowo „zamyka się” i kuli, powodując m.in. bóle pleców i kręgosłupa. Nasze ciało kurczy się, a plecy ulegają zgarbieniu.

Na warsztatach, w delikatny i łagodny sposób, będziemy pracować nad naszą klatką piersiową, aby otwierała się w przeciwnym – do tego codziennego – kierunku. Wykorzystamy chusty, aby pomóc sobie w poszukiwaniu przestrzeni w ciele oraz poczucia nowej energii życiowej.

Nauczycielka jogi (w tym Aerial Jogi) – Renata Marciniak – poinstruuje, jak za pomocą chusty przygotować ciało do wygięć, a następnie wykonać je w bezpieczny sposób.

Warsztat zakończymy relaksem, który w hamaku jest zupełnie wyjątkowy, gdyż można poczuć się niczym w przytulnym kokonie, który delikatnie kołysze do snu.

Około 2 godziny przed warsztatem wskazane jest nic już nie jeść. Dla wygody naszej praktyki, zostawmy wszelką biżuterię oraz zegarki w domu, ewentualnie w szatni. Ubierzmy się wygodnie.

Warsztat przeznaczony jest dla zarówno dla tych, którzy chcą dopiero zapoznać się z tego typu praktyką jogi, jak i tych, którzy chcą pogłębić swoją znajomość z 

AERIAL JOGĄ. Zapraszamy niezależnie od płci!

-----------------------------------------------------------------------

GDZIE? Surja Joga Szkoła Marii Puls, ul. Krzywa 12/5, 40-061 Katowice

KOSZT: 150 zł

REZERWACJA Rezerwacja miejsca na warsztat następuje po dokonaniu wpłaty na numer konta bankowego:

Surja Joga Maria Puls 50 2490 0005 0000 4500 7364 6631

Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność wpłat. Prosimy o przesłanie potwierdzenia nadania przelewu.

ZAPISY: E-mail: surjajoga.kontakt@gmail.com Telefon: 504 714 344 Messenger (Fanpage Surja Joga Szkoła Marii Puls)

-------------------------------------------------------------------------- 

Prowadząca: Renata Marciniak - Jogę praktykuje od wielu lat. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Joga w profilaktyce i terapii” w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie pod kierownictwem Marii Puls z SURJA JOGA. Ukończyła także kurs nauczycielki z Vinyasy oraz Aerial Jogi.

Uczestniczyła w wielu warsztatach tematycznych, pogłębiających i rozwijających szczególne obszary pracy z ciałem, takich jak mięśnie dna miednicy czy oddech biodynamiczny. Joga jest dla niej drogą pełną odkryć zarówno w sobie, jak w i innych. W praktyce poszukuje szeroko rozumianego balansu – równowagi między ciałem a duchem, wzmocnieniem a elastycznością. Jest entuzjastką pozycji odwróconych oraz gimnastyki sportowej. Kocha koty.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page